Ændring af vores kontortid

Tirsdag d. 02.05.2017 var sidste dag, hvor vi havde fast kontortid på kontoret i klublokalet (kl. 18-19). Herefter vil den faste kontortid stoppe, så det ikke længere er muligt at være sikker på at kunne møde os mellem kl. 18-19, hverken ved fysisk fremmøde eller på telefonen.

Den faste kontortid erstattes af en mere smidig model, som giver dig som medlem mulighed for at komme i kontakt med os stort set hele ugen. Telefonisk vil det nemlig fremover være muligt at ringe mandag, tirsdag og torsdag i tidsrummet 9-16 og onsdag kl. 13-19. Fredag er telefonen lukket.

Når du ringer, kommer du i kontakt med vores klubchef, som ind imellem kan være optaget af møde eller aktiviteter på bassinkanten, så hvis telefonen ikke bliver taget, bedes du forsøge igen eller lægge en besked.

Hvis du har brug for fysisk fremmøde på kontoret i Hjortespring badet, kan du kontakte vores klubchef og lave en aftale, eller blot kigge forbi – der er ofte trænere og frivillige på kontoret, som også kan hjælpe.

Fra d. 03.05.2017 gælder således, at vi kan træffes:

Telefonisk på 4484 4444 mandag, tirsdag og torsdag kl. 9-16, onsdag kl. 13-19.

Kontakt os for aftale, hvis du har brug for personligt fremmøde på kontoret.